Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszej przedszkolnej rodzinie przeżywamy go bardzo uroczyście. W dzień przedszkolnej Wigilii 21.12.br. w każdej grupie i w całym przedszkolu od rana panowała wesoła atmosfera. W tym dniu dzieci bardzo chętnie pomagały w przygotowaniach. Wspólnie nakrywały do stołu, ustawiały krzesła i rozkładały serwetki. Po śniadaniu wszystkie grupy zebrały się na korytarzu, aby kolejny raz kolędować- i tym razem wspólny śpiew wprawił nas w świąteczny nastrój. Następnie Pani Dyrektor złożyła wszystkim obecnym bożonarodzeniowe życzenia. Gdy każda z grup wróciła do swojej sali, dzieci złożyły sobie wzajemnie życzenia i podzieliły się opłatkiem,. Zasiadając do odświętnie nakrytego stołu, dzieci zapomniały o kłótniach i zmartwieniach, bo święta to przecież czas radości i wybaczania. Atmosfera była prawdziwie rodzinna, a odświętne stroje wszystkich podkreślały rangę tego dnia.

*Poniżej kilka zdjęć. Zapraszamy po więcej do naszej galerii