Kochani Rodzice!

 

 Jestem dostępna dla Państwa pod numerem telefonu 502 753 130 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:00.

Można się także kontaktować ze mną poprzez a-mail suchysylwia36@gmail.com – chętnie wyślę zindywidualizowane do potrzeb dziecka zadania i ćwiczenia logopedyczne.

 Zachęcam do brania udziału w codziennych wyzwaniach logopedycznych! 

Czekam na zdjęcia lub filmiki z realizacją ćwiczeń/ wyzwań pod moim numerem telefonu (może być whatsApp) :)

 

Pozdrawiam serdecznie!

Życzę zdrowia!

 

Sylwia Suchy

 

Kochani Rodzice!

            To co się dzieje w naszym kraju wydaje się być  rzeczywistością, którą znamy tylko

z filmów katastroficznych. Nikt z nas jeszcze początkiem tego roku nie pomyślał, że nasze życie potoczy w tak dziwny sposób. Wielu z nas planowało wakacje, uroczystości rodzinne

i wiele innych spraw, które teraz trzeba odłożyć na „później”. Czyli na kiedy? Niestety nikt tego nie wie…. Sytuacja, w której jesteśmy wszyscy razem (a jednak tak boleśnie osobno) zamknęła nas w domach i wzbudziła lęk o życie i zdrowie naszych rodzin.

            Już teraz wiemy, że nasze dzieci nie wrócą do przedszkoli i szkół do Świąt Wielkanocnych. Czas kwarantanny, odizolowania jest dla nas często nie lada próbą. Dzieci przyzwyczajone do codziennych zbaw z rówieśnikami zapewne często nudzą się w domu, może nawet dokazują. Proponujemy Państwu wdrażanie zabaw kreatywno-dydaktycznych

by wykorzystać dany nam czas na budowanie więzi, wspomaganie rozwoju dziecka, może odkrycie jego talentów, a czasem trudności, nad którymi warto się pochylić.

            Na naszej stronie będą mogli Państwo znaleźć propozycje zabaw, bezpiecznych stron internetowych, na których roi się od ciekawych pomysłów na zorganizowanie rodzinnego,  wolnego czasu..

           

            Jestem także do Państwa dyspozycji pod telefonem w godzinach: 9:00 - 14:00 od poniedziałku do piątku w razie, gdyby potrzebowali Państwo konsultacji czy porady psychologicznej lub logopedycznej. Podaję Państwu także mój e-mail (suchysylwia36@gmail.com)- mogę przekazać indywidualne dla danego dziecka ćwiczenia logopedyczne.

 

Pozdrawiam serdecznie

Życzę dużo zdrowia!

 

Sylwia Suchy