1. Witam Drogie Dzieci!!

Zapraszam Was do dalszego ciągu zabawy i nauki z językiem angielskim. W kolejnych dniach będę zamieszczać dla was pomysły do zabaw i powtórki materiału, który do tej pory przerabialiśmy. Będę również zamieszczać linki do stronek, które posłużą nam do ćwiczeń i uzupełniania brakujących elementów. Poszczególne karty pracy na tą chwilę mozecie Państwo wydrukować, a dziecko uzupełnia wg. moich wskazówek. 

Dzisiejszy temat: to SPRING czyli Wiosna

Poznajemy dzisiaj nowe słowa: bench-czytamy "bencz" czyli ławka i spring czyli wiosna...proszę narysujcie obrazek pt. "Wiosna w parku". Następnie narysujcie w każdej chmurce rzecz, która kojarzy wam się z wiosną, a takze policzcie chmurki i napiszcie cyfrę wskazującą ilość chmurek. Przeliczamy chmurki oczywiście po angielsku..one, two, three, four, five, six, seven, eight, nine, ten:)

Zapraszam do zabawy z językiem angielskim, a w razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt na mojego emaila: ewa3870@wp.pl

Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco i życzę zdrowia Ewa Pławecka

2. Drodzy Rodzice we wtorek, w środę i w czwartek i w piątek będzie można odebrać karty pracy dziecka z języka angielskiego. Będą one wystawione przed nasze Przedszkole w godzinach od 8 mej do godziny 13 tej.