GRUPY PRZEDSZKOLNE "MŁODSZAKI"(3,4-LATKI) WYCH. EWA PŁAWECKA

1. Informacje dla Rodziców

DRODZY RODZICE

Mając na uwadze zaistniałą sytuację , chcemy zachęcić Was do wspólnej zabawy i nauki wraz z dziećmi. Codziennie na naszej stronie będą zamieszczane treści dostosowane odpowiednio dowieku rozwojowego Waszych pociech. Nasza grupa będzie miała również zamieszczane proste i nieskomplikowane zadania do wykonania, będą one również na naszej stonie Facebookowej MłodszakiPrzedszkole nr 1. Zamieszczana tematyka będzie zgodna z tym, co wykonywalibyśmyw tzw. zwykłych warunkach. Czwartek i piątek będzie utrwaleniem wiadomości, dotyczącychoznak wiosny. Wkolejnych dniach będziemy realizować temat "Zwierzęta na wiejskim podwórku". Z kolei tydzień przed świętami będzie oczywiście dotyczył tematyki Wielkanocy. My z naszej strony postaramy się utrakcyjniać Wasz czas, spędzony w domi i będziemy zamieszczać dla Was pomysły do wspólnej nauki poprzez zabawę.

Pamiętajcie, że najważniejsze dla dzieci w wieku przedszkolnym jest zabawa! Wiemy, że kreatywnośćRodziców nie zna granic , dlatego zachęcamy do wspólnych działań i zabawy:)

Drodzy Rodzice jeżeli będą Państwo mieli jakieś zapytania proszę kierować jej pod mój adres mailowy: ewa3870@wp.pl lub za pomocą naszej stronki Facebookowej. Pozdrawiam serdecznie i zostańcie w domu!!

Pozdrawiamy gorąco i mamy wielką nadzieję, że spotkamy się jak najszybciej.

Panie z grupy Młodszaków przesyłają dla dzieci duuużo uścisków!!! UWAGA! Wykonywanie zamieszczonych zadań będzie oczywiście dobrowolne! Zachęcamy do wspólnej, kreatywnej zabawy!!

Nasza Pani Sylwia- psycholog i logopeda zaprasza Was również drodzy Rodzice do zakładki na naszej stronie przedszkolnej jak i Facebookowej do kontaktu, a w razie pytań do pisania maila, który zamieszczony jest w zakładce Psycholog lub Logopeda na sronie naszego Przedszkola.

2. Drodzy Rodzice!!

W obliczy epidemii koronawirusa warto zapoznać dziecko z ta bajką pt."Dlaczego trzeba zostac w domu?" Bardzo polecam:

http://pp8-pszczyna.pl/pliki/zostan-w-domu-dla-dzieci.pdf