Drodzy Rodzice,

tradycją w naszym Przedszkolu jest Piknik Rodzinny. Tegoroczna impreza planowana jest na dzień 08.06.2019r. na godzinę 15:00. Jak co roku, pragniemy zorganizować dla naszych pociech "Stoisko Niespodzianek", w którym każde dziecko znajdzie dla siebie coś miłego. Prosimy zatem o dostarczenie do wychowawców grup przedmiotów (zabawek, gier, książeczek, itp.), które Państwa zdaniem, będą atrakcyjnymi niespodziankami dla naszych dzieci. Prosimy również o upieczenie ciast – dla chętnych rodziców informacja u wychowawcy grupy potrzebne będą po 3 ciasta na grupę).

Z góry serdecznie dziękujemy za współpracę.

Rada Rodziców, Dyrektor Przedszkola wraz z Radą Pedagogiczną i Pracownicy