KOCHANI RODZICE!!!

W ZWIĄZKU Z KOŃCZĄCYM SIĘ ROKIEM SZKOLNYM I PRZEDSZKOLNYM I NAJPRAWDOPODOBNIEJ NIEMOŻLIWOŚCIĄ SPOTKANIA SIĘ W PEŁNYM SKŁADZIE INFORMUJEMY, ŻE OD JUTRA, TJ. OD 10 DO 30 CZERWCA W GODZ. 8.00 - 13.00  MOŻNA ODBIERAĆ RZECZY SWOJEGO DZIECKA, KTÓRE BĘDĄ CZEKAĆ W PRZEDSIONKU PRZEDSZKOLA. ZE WZGLĘDU NA TOCZĄCY SIĘ REMONT NA TERENIE PLACÓWKI NIESTETY NIE MOŻEMY SIĘ SPOTKAĆ OSOBIŚCIE.

PRACA ZDALNA BĘDZIE KONTYNUOWANA NA STRONIE DO KOŃCA CZERWCA. ŻYCZYMY WSZYSTKIM  ZDROWYCH, RADOSNYCH, SŁONECZNYCH I UDANYCH WAKACJI.

DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU!!!!

                                                                           

 

POZDRAWIAMY DZIECI I RODZICÓW - PANIE: IZA, DOROTKA, AGNIESZKA I MARTA

 

 

 

DRODZY RODZICE!

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno – wychowawczych chcemy, aby nasze dzieci miały możliwość utrwalania wiedzy i zdobywania nowych wiadomości poprzez stronę Internetową. Czas, kiedy zamknięte jest przedszkole, to czas trudny, ale spróbujmy go dobrze wykorzystać. W poniższym linku  raz w tygodniu aktualizujemy materiały do zajęć i zabaw w domu: piosenki, filmy edukacyjne, opowiadania, wierszyki, zagadki, zabawy matematyczne, ćwiczenia grafomotoryczne, trochę ruchu i pomysły na ciekawe prace plastyczne. Jest też kącik ciekawostek, który dostarczy nam mnóstwo dobrej zabawy. Zachęcamy do zaglądania w nasze przedszkolne okienko grupowe i korzystania z materiałów, które proponujemy. Oprócz  zadań i zajęć o charakterze dydaktycznym zachęcamy z dzieckiem ćwiczyć samodzielność, umiejętność komunikacji, panowania nad emocjami – wiele z tych kompetencji kreuje nam przecież codzienność; 

UDOSTĘPNIAMY ADRES GRUPOWEJ POCZTY ELEKTRONICZNEJ DO KONTAKTU Z RODZICAMI:

sredniakipp1@gmail.com

 (cały czas oczekujemy na zdjęcia naszych przedszkolaków, które  prosimy wysyłać  drogą elektroniczną);

POZDRAWIAMY NASZE KOCHANE ŚREDNIACZKI I WAS DRODZY RODZICE ! ŻYCZYMY DUZO ZDRÓWKA!

 

TU ZNAJUJE SIĘ NASZ LINK DO NAUCZANIA ZDALNEGO - PROSIMY KLIKNĄĆ!!! 

https://padlet.com/sredniakipp1/x41cr265iytobi7g

 

 

nauczyciel wychowawca: mgr Izabella Ananicz

nauczyciel: mgr Dorota Pustelnik

woźna oddziałowa: Agnieszka Ryguła

pomoc nauczyciela: Marta Bielecka

ODDZIAŁ CZYNNY W GODZINACH: 6.00-16.00