Witajcie Przedszkolaki!Dziś witamy się filmikiem, w którym przesyłamy Wam ważną wiadomość. Zapraszamy do oglądania.

 Kochane Dzieci!

Ktoś mądry kiedyś powiedział, że życie składa się z powitań i pożegnań. To zdanie możemy z pewnością przytoczyć dzisiaj. Nie tak dawno witaliśmy się, kiedy przyszliście po raz pierwszy do naszego przedszkola. A dziś już nadszedł czas pożegnania. 

 

 

 

Mamy nadzieję, że czas spędzony w przedszkolu wszyscy przeżyliście tak, jak śpiewały dzieci w piosence, że przedszkole stało się dla Was drugim domem, w którym czuliście się dobrze i bezpiecznie. Że byliście tu szczęśliwi!!!

 

 

Dziękujemy Wam drogie dzieci za uśmiech, za radość i entuzjazm, za to, że chętnie uczestniczyłyście w zabawach i zajęciach. Za Waszą samodzielność, pomysłowość chęć poznawania świata.

Kończycie przygodę z przedszkolem i wkraczacie w progi szkoły. Pamiętajcie, że stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi. Niech Waszej nauce nadal towarzyszy zabawa, uśmiech i zadowolenie nawet z małych sukcesów. Życzymy Wam samych wspaniałych ocen, dobrych kolegów, i atmosfery pełnej życzliwości i wzajemnej współpracy.  Niech radość i entuzjazm nadal towarzyszą Wam w całym w przyszłym, szkolnym życiu.

 


 

Pamiętajcie, że zawsze z wielką radością będziemy Was gościć w naszym przedszkolu. Mamy nadzieję, że nie zapomnicie o nas. Młodsze dzieci, które pozostają z nami w przedszkolu jeszcze rok, z radością powitamy po wakacjach.

 
Kochani Rodzice!

Wasze dzieci kończą edukację przedszkolną i rozpoczynają nowy etap zdobywania wiedzy i umiejętności.  Czas wspólnego pobytu w przedszkolu minął bardzo szybko. Było wiele zabawy i nauki, a my zrobiłyśmy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najlepiej przygotować dzieci do rozpoczęcia nauki w szkole. Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą, udało nam się osiągnąć ten cel.

Dziękujemy Wam Drodzy Rodzice za współpracę, zaangażowanie w życie przedszkola i naszej grupy.  Dziękujemy za uśmiech, za każde miłe słowo, za  wspieranie nas w różnych działaniach i zamierzeniach. Dziękujemy również za pomoc w tym trudnym dla nas wszystkich okresie zdalnego nauczania. Życzymy Wam samych sukcesów oraz zadowolenia i radości z wychowywania swoich pociech.

 

 

We're so proud of you! Congratulations on your graduation!