Drodzy Rodzice,
mając na uwadze zaistniałą sytuację, chcemy zachęcić Was do wspólnej nauki z dziećmi. Codziennie na naszej stronie będą umieszczane treści dostosowane odpowiednio do wieku rozwojowego Waszych pociech. Nasza grupa jest najmłodsza, dlatego zadania/ćwiczenia nie będą skomplikowane, wymagające i nie będzie ich wiele. Zamieszczana tematyka będzie zgodna z tym, co wykonywalibyśmy w tzw.'zwykłych warunkach': czwartek i piątek będzie utrwaleniem wiadomości dotyczących oznak wiosny. W dniach od 30.03. do 3.04.2020 zrealizujemy dział pt. 'Zwierzęta na wiejskim podwórku'. Z kolei tydzień przed świętami będzie oczywiście dotyczył tematyki Wielkanocy.

Przypominamy, że najważniejsza dla dzieci w wieku przedszkolnym jest zabawa! Wiemy, że kreatywność Rodziców nie zna granic, dlatego zachęcamy do wspólnych działań :)

Pozdrawiamy serdecznie i mamy ogromną nadzieję, że spotkamy się jak najszybciej. Panie z grupy Maluszków przesyłają dla dzieci mocne uściski!

UWAGA!  Wykonywanie zamieszczanych zadań będzie DOBROWOLONE


Jeżeli macie Państwo jakieś pytania lub uwagi zapraszam do kontaktu poprzez e-mail : maluszki2020.p1@gmail.com

(jeżeli zaistnieje taka potrzeba, będzie możliwość rozmowy telefonicznej z wychowawcą grupy).

 

A JUŻ TERAZ-MYJ RĘCE Z LISKIEM :)

https://www.youtube.com/watch?v=4zeXmv2zPGs

 

INFORMACJA NR 2

Drodzy Rodzice,
w trosce o dobro dzieci i nie przeciążanie ich wieloma zadaniami informujemy: zajęcia dla naszej grupy będą zamieszczane codziennie, jednak będą to dwie aktywności. Przypominamy, że ich wykonywanie jest CAŁKOWICIE DOBROWOLNE.


Zachęcamy do wspólnych zabaw rodzinnych, wieczornego czytania książeczek, rozmów z dziećmi (wzbogacanie zasobu słownictwa i wiedzy o otaczającym świecie) i przede wszystkim nauki samodzielności (często ze względu na pośpiech dzieci są wyręczane). Proponujemy: zachęcać dziecko do utrzymywania porządku w swoim pokoju lub kąciku, wspólnie przygotowywać proste posiłki, pozwolić pomóc dziecku w nakrywaniu do stołu oraz wykonywać w swoim tempie czynności związane z ubieraniem się (trening czyni mistrza;)


Dziękujemy za współpracę

kontakt: maluszki2020.p1@gmail.com