Aktualności »

WAŻNE INFORMACJE DLA RODZICÓW !

Na zebraniu z rodzicami w dniu 09.09.2019r.

Decyzją Rodziców zebranych na spotkaniu ustalono:

Składkę na Ubezpieczenie dziecka na okres od 01.09.2019 do 31.08.2020r. = 46zł.

Dziecko ubezpieczone będzie na sumę 14.000,00zł.

(Ubezpieczenie dziecka w przedszkolu jest nieobowiązkowe)

Dokumenty w razie wypadku do pobrania na stronie internetowej i do potwierdzenia w kancelarii.

Składkę na słodką paczkę mikołajkową (06.12.2019r.) 35zł.

Podane składki można składać w kancelarii przedszkola do dnia 10.X.2019r.

Rodzice ustalili składkę na Radę Rodziców w wysokości 50,00 zł. Opłatę będzie można dokonać przelewem.

Druki z numerem konta będą rozdane do szafek dzieci w momencie zmian dokonanych w banku w związku ze zmianą nazwy przedszkola.

Rozliczenie za rok 2018/2019 umieszczone zostanie w najbliższym czasie na gazetce dla rodziców i na naszej stronie internetowej www.pp8-pszczyna.pl

OMÓWIONO:

1)      Pani Dyrektor dokładnie omówiła regulamin organizacyjny w Przedszkolu i bardzo prosiła o  przestrzeganie zasady przyprowadzania dziecka zdrowego do przedszkola

(DO PRZEDSZKOLA CHODZI TYLKO ZDROWE DZIECKO).

2)      W związku z narastającym problemem wszawicy prosimy o systematyczne sprawdzanie głowy.

3)      Omówiono sposób odpłatności za Przedszkole. Odpłatność za przedszkole będzie naliczana z dołu” tzn. w październiku będziemy płacić za miesiąc wrzesień; w listopadzie za październik itp.

W związku z tym prosimy rodziców o systematyczne odbijanie kart na czytniku, wypełnienie deklaracji wraz ze zgodami i przyniesienie do kancelarii przedszkola bądź zostawienie u wychowawcy. Książeczki z opłatami będą rozdane przez wychowawców do 10-tego października.

Po dokonanej opłacie (do 14 dni) należy książeczkę przynieść do przedszkola i wrzucić do skrzynki umieszczonej na kaloryferze w korytarzu przedszkola przy Sali nr 2 lub 3.

4)      Przedstawiono i omówiono dokumenty dotyczące wychowania dzieci :

-  koncepcję pracy

-  kompetencje kluczowe

-  podstawę programową na 2018/2019rok

-  statut

Dokumenty są dostępne do wglądu na naszej stronie internetowejwww.pp8-pszczyna.pl

5)      Omówienie kwestii odpowiedniego ubierania dzieci stosownie do pogody.

6)       Pani Dyrektor zachęciła rodziców do ścisłej współpracy z nauczycielami grup i Dyrekcją Przedszkola.

Bardzo prosimy rodziców o pomoc

w uzupełnieniu świeżego piasku w piaskownicy –kontakt w kancelarii przedszkola

jeśli ktoś miałby nadmiar owoców, warzyw - można podzielić się z przedszkolem w celu sporządzenia naturalnych soków dla dzieci

Podajemy adres mailowy do naszej placówki:        p1pszczyna@pze-pszczyna.pl